Monitor LG dhe disa pajisje tjera shtese

Shitet nga: nush 07 Mar 08:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shes monitorin me tastature dhe maus pa kablla (wireless), zmadhuesit dhe kameren, si dhe tavolinen per kompjuter.
Vlen te ceket se monitori eshte nga Gjermania.
Te gjitha ne gjendje te rregullt dhe fare pak te perdorura.
Te interesuarit mund te na kontaktojne.
Ju mirepresim!

P.s. per me teper mund t'ia hedhni nje sy fotove te postuara.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim