Ngjyra te printerit HP

Shitet nga: Ngjyra te Printerit HP 04 Mar 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shes keto ngjyra per printer. Ngjyrat jan te reja dhe po sa ardhur nga Suesia. Jan gjithesejt 5 (Per shkak se tri ngjyra u shiten
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim