PC dhe PlayStation2

Shitet nga: Mirsad 17 Pri 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shitet SonyPlaystation 2, eshte e pajisur me:
Qip,
MermoryCard 8MB,
CD: San Andreas, Gta 3 Liberty City,
1 Joystick

PC: HDD 50GB.. Per informacione shtes shiko foton
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim