PRINTER-SKANER-FOTOKOPJE

Shitet nga: Printer-skaner- fotokopje 12 Tet 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Mitrovicë
Urgjent shes printerin Olivetti, me skaner dhe fotokopje ne gjendje te shkelqysheme. I ardhur nga Suedia,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim