Paisje per kompjuter

Shitet nga: media world 01 Krr 00:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
shes 2 mintora njeri plazma samsung tjetri kompakt
2 printera HP
3 tastiera njera esht me maus edhe pa kabull vetem me sinjal.
si dhe nje MAKIN shkrimi manuale me shirit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim