Pc-n komplet me tavolin

Shitet nga: Shtepiz (PC) Dell optiplex 755+ Tavolina 22 Mar 18:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shtepiza Dell Optiplex 755 me performanc:
Procesore: Core 2 Duo 2x 2.33Ghz
Ram memory: 3GB
Hard Disk: 80Gb
Graphic Card: Asus Nvidia GeForce 9500 1gb
Monitor: Dell 17 inch
Tastatur
Maus: Dell
Si dhe tavolina e punessi ne foto.
cmimi eshte fiks.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim