Pjes per pc

Shitet nga: Blerim 01 Mar 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
3procesor 3.0ghz 3.40ghz 3.60ghz
2hdd 250gb dhe 40gb 2 ram kingston 2gb
Shes nderroj me cd xbox 360 apo diq tjt..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim