Pllaka Amë, Hard Disk 40 GB dhe 2 Ram Memory

Shitet nga: Fidan 19 Jan 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pllaka Amë, Hard Disk 40 GB dhe 2 Ram Memory ka 512 giga mund te na kontaktoni edhe ne viber +386049148682
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim