Printer ku mund te shtypen (CD) DHE ( DVD )

Shitet nga: luli 19 Sht 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Mitrovicë
SHES PRINTERIN KU MUNDE TE SHTYPEN CD OSE DVD ME FOTOGRAFI PRINTERI KA SISTEMIN E JASHTEM TE NGJYRAVE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim