Qanta per laptop

Shitet nga: Deniz Sherifi 27 Sht 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shese keto 2 qanta per llaptop te 2-jat qantat i nxen llaptop deri 20 incha jane te pershtatshme te 2 qantat se bashku kushtojne 30 euro ndersa nese deshironi me ble vetem njeren prej tyre kjo me e vogla kushton 13 euro ndersa kjo me e madhja kushton 17 euro.Kjo e vogla i ka 3 xhepa dhe nja e ka si xhep te vogel ndersa kjo e madhja i ka 5 xhepa te mdhaja dhe 8 xhepa te vogla.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim