TAVOLIN PËR LLAPTOP

Shitet nga: Edoni 14 Jan 00:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Mitrovicë
Tavolin per llaptop me 2 flutura per ftohje si dhe shum praktike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim