Tastiera Logitech pa kabel me bluetooth

Shitet nga: Artani 01 Nën 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shes tastaturen Logitech MX5500 pa kabel i ardhur nga Zvicra me bluetooth ,mausin dhe usb ose ndëroj me një telefon sipas marveshjes qfardo marke te telefonave touch ,android .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim