Tavolin dhe shtepizpentium 4 2.40 ghz 40 hdd

Shitet nga: bb 04 Nën 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

28 EUR   40 EUR

Komuna: Mitrovicë
tavolin dhe shtepiz pentium 4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim