Tavolin e kompjuterit dhe 2 zvuqnika

Shitet nga: toni 01 Mar 09:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
tavolin per kompjuter
2 zvuqnika
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim