Toner-ngjyra per printer

Shitet nga: niman 14 Shk 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shesim toner te llojeve te ndryshme. Nje pjese jane me ngjyra nje pjese pa ngjyra. Per te interesuarit ofrojme cmim te volitshem nese blihen te gjithe.
Per me shum informata mund te me kontaktoni ne numrat e telefonit :
049 470 009 dhe
045 201 967
Per cope 13 euro kurse me shumice 9 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim