Tv dh monitor 17 inq ne gjendje te rregullt

Shitet nga: Mirsadi 27 Dhj 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Mitrovicë
Tv dhe monitor ne gjendje terregullt monitor 17 inq. 50 euro te dyt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim