USB Flash 64 GB

Shitet nga: BUJAR 14 Mar 09:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

19 EUR

Komuna: Mitrovicë
USB 64 GB ngjyr dukati si dhe tjtra form dikitroni qelsave mercedes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim