ekran 15.6 slim led

Shitet nga: begi oki 21 Pri 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Mitrovicë
shitet ekrani 15.6 led si dhe nje ekran tjeter 13.3 slim led gjithashtu kam edhe ekrana t tjer te ndryshem 17.3 led 15.6 led ram memorie adaptera etj etje per informata ma shum ne tel ose wats app ju faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim