→veç 3dité 19€...Nr.i ri ► 045/423-422

Shitet nga: mitroo.tavnik 16 Shk 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Nr.total i PAperdorur →numer i lehte per biznes,taxi etj...dhe per merakli ne numra simpatik siç eshte ky: 045/423-422....shkojme menjehere n'Poste e ç'lajmroj nga emri im! ..45€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim