Bluetooth shutter

Shitet nga: privat 30 Tet 00:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Risi ne treg.
bluetooth photo shutter.
kemi ngjyre te bardhe,zeze dhe te kuqe.E KUQJA U SHIT.
punon ne IOS dhe ANDROID.
pajisja lidhet me telefona IOS dhe ANDROID dhe mundesh me fotografu dhe te besh video xhirim nga larg.
shitet pa bateri ose me bateri.
qmimi 4 euro pa bateri.
kontakti i pare nepermjet e-mail-it.
email adresen e shkruani te sakt ,perndryshe nuk kam si te ju pergjigjem dhe te ja u dergoj numrin e telefonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim