FISH EYE

Shitet nga: Besi Merovci 29 Dhj 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shitet Fish Eye ne gjendje te regullt eshte per te gjitha llojet e I Phone eshte i ri dhe eshte perdorur shum pak per bleresit serioz mund te bejme edhe zbritje.
Ju lutem bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim