HDMI Cable Për Iphone 5, 6, 6s

Shitet nga: Fidan 20 Mar 11:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Mitrovicë
HDMI Cable per Iphone , osht Origjinal ka ardh nga Germany . Dmth sherben per me lidh Iphonin me Tv. Osht pjesa kryesore qe hyn ne Iphone dhe kablla vazhduese qe lidhet me Tv.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim