Jailbreak

Shitet nga: Rijad 21 Nën 17:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Mitrovicë
Bej Jailbreak dhe formatizim te Iphone-ve 4,4s,5,5c,6,6s,iPad Air 2, iPad Air, iPad 4, iPad 3, iPad 2, iPad mini 3, iPad mini Retina, and iPad mini
IOS 7,8,9
Mund te kontktoni ne nr e meposhtem Viber ose Whatsapp
+38649528603
Nuk ka rrezik prishjeje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim