Kufie per provim

Shitet nga: Xxxxx 26 Shk 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Mitrovicë
Kufje me magnet ne gjendje shume te rregullt te cilat perdoren per kopjim per transmetime ne tv etj. Futen ne vesh dhe nuk shihen fare.
Jane te pa perdorura dhe ne gjendje te rregullt. Arsyeja pse pi shes me çmim te volitshem eshte se I kam dy pare. Mund te na kontaktoni edhe ne Viber 049416473.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim