Lensa per telefon 3in1!

Shitet nga: xxxx 17 Jan 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 EUR

Komuna: Mitrovicë
Lensa per telefon 3in1 per 8 Euro!
-Fish Eye
-Macro
-Wide Angle

Kemi viber dhe whatsapp!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim