Mbrojtese per Samsung Galaxy S3 (Lifeproof Case)

Shitet nga: Mbrojtese per Samsung 02 Mar 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Mitrovicë
Mbrojtese per Samsung Galaxy S3 e re ne kuti e ardhur nga Amerika me te gjitha pjeset dhe kabllon per mp3 per te degjuar muzike ne uje.

Mbrojtsa eshte shume e lehte dhe e pershtatshme si dhe eshte:

Water Proof: Mund te qendroj brenda ne uj ne thellesi prej 2 metrave per 1 ore.
Dirt Proof: E izoluar teresisht nga rera dhe pluhuri
Drop Proof: I reziston renies nga lartesia prej 2 metrave.
Snow Proof: E izoluar nga bora dhe akulli.

Qmimi eshte shume i volitshem dhe i padiskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim