Mbushes per Telefon Power bank

Shitet nga: privat 22 Nën 00:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Power bank mbushet me adapter telefoni ose ne PC.
sherben per me mbush telefonin mobil,tablet,ipad,etj kur nuk keni qasje ne rryme apo gjindeni ne rrugetim,kamping,plazhe etj.
kemi me fuqi prej 2600mAh deri ne 15600mAh,
prej 1 bateri deri ne 6 bateria,
qmimet prej 5 deri ne 18 euro
neper ahengje,dasma,etj telefoni gjate perdorimit te tepert fotografim,video xhirim bateria dobesohet shpejt kjo eshte zgjidhje ideale ta mbushni aty per aty.
kemi me 1 A dhe me 2 porta 1A dhe 2A
shiten me bateria por mund te shiten edhe pa bateria,
kontakti i pare nepermjet email-it.
numrin e tel. ua dergoj me email.
email adresen e shkruani te sakt ,perndryshe nuk kam si te ju pergjigjem dhe te ja u dergoj numrin e telefonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim