Paisje per iphone 5/5s

Shitet nga: Edin 13 Mar 08:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Mitrovicë
Paisja logitech eshte vetem per iphone 5/5s perdoret per lojra te ndryshme dhe mund te perdoret edhe per mbushjen e bateris se telefonit e pa perdorur ne gjendje te rregullt ka te gjitha paisjet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim