Pjes për IPhone 6 gold dhe silver Te DUBAIT

Shitet nga: 045702710 16 Shk 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shiten pjes për iPhone 6 Te DUBAIT jon gold dhe silver veq ekranat mu kan thy per qat arsye I shes jon Te ri shiten me qmim te lir
Dyt shiten per 50 € qmimi I pa negociushem me ta vjen edhe adapteri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim