Shes 2 MemoryCarda nga 8Giga te Reja pa perdor

Shitet nga: samir 04 Jan 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shes 2 MemoryCarda nga 8Giga te Reja pa perdor munesh me Ba si Fllesh dhe me Adapter shtesh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim