Touch lapsa per telefon 10 copa!

Shitet nga: xxxx 17 Jan 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Mitrovicë
Touch lapsa per telefon 10 copa per 5 Euro!
Kemi viber dhe whatsapp!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim