Touch lapsa per telefon 10 copa per 5€!

Shitet nga: xxx 24 Jan 11:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Mitrovicë
Touch lapsa per telefon 10 copa per 5€!

Kemi viber dhe whatsapp!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim