Touch lapsa per telefon 100 copa

Shitet nga: Vedat 07 Jan 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Mitrovicë
Touch lapsa per telefon 100 copa per 40 Euro, kemi ne ngjyra te ndryshme.
Kemi viber dhe whatsapp!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim