Touch lapsa per telefon 20 copa

Shitet nga: xxxx 10 Jan 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Mitrovicë
Touch lapsa per telefon 20 copa per 10 Euro.
Kemi viber dhe whatsapp!!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim