SERVIS I KOMPJUTERAVE DHE TELEFONAVE

Shitet nga: engjell 12 Gsh 08:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Servisim të Kompjuterve dhe Laptopve dhe Telefonave në mënyrë profesionale pa mashtrime (si për veti).Punët kryhen nga Studenti i diplomuar në këtë lami.Për cdo info mund të kontaktoni në:
Tel : 049308635 + viber
fb :Engjell Seferi
youtube : Engji@net
Formatizimn e Kompjuterve
Servisimin e Telefonave
Dekodimin
Istalimin e Programeve
Mirembajtjen e Kompjuterave
Konfgurimin e wirless-ve
Shitje e Pjeseve me Porosi

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim