Bejm formatizimin e pc-ve ose laptopeve 3$

Shitet nga: Sami 29 Mar 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 EUR

Komuna: Mitrovicë
Bejm formatizimin e pc-ve ose laptopeve me nje qmim shum te volitshem ne menyr shum te shpejt offrojm sistemiet operative Windows Xp,7,8,10 dhe te gjitha programet qe doni ti instaloni ne baz te preferneces te gjithe keto per vetem 3$...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim