Formatim

Shitet nga: jeton 05 Nën 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Mitrovicë
Formatizoj Kompjutera dhe Lloptopa me Windows 7 Ultimate dhe Windows 10 Profetional. Si dhe Instalojm programe ne kompjutera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim