servisim pc tv resivera mausa microsoft

Shitet nga: besi 18 Pri 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
bej riparim te kompjuterav te gjitha llojev televizorve te gjitha llojeve resiverave dhe mausat microsoft etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim