Regallat

Shitet nga: Bekim Muja 01 Shk 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Regallat jan te inportuar nga Gjermanija dhe jan punim Drurit, ipen me Garanci
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim