USB

Shitet nga: Alban 13 Mar 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 EUR

Komuna: Mitrovicë
USB apo ndryshe qe te kuptojm me mire eshte kaboll qe hyn flleshi ne te dhe I marrim te dhenat prej flleshit I kupjona ne telefon eshte e sigurt 100% dhe eshte pa e perdorur dmth eshte e re.Qmimi munde te diskutohet. Faleminderit.. Munde te thirrni edhe be wiber +37745968288
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim