U SHIT FLM MERRJEP APARAT SONY

Shitet nga: luli 19 Nën 20:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   200 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Fotoaparate
shes aparatin sony ne gjendje shum t mire numrat kontaktues +38649705570 viber
aparati ka du memori karta SD edhe micro ka adapterin e baterise dhe qanten
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim