Canon 5D Mark ii + Canon 24-105mm

Shitet nga: Samira 20 Pri 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 550 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Fotoaparate
Shes Canon 5D mark ii i ardhur nga Canada, se bashku me objektivin 24-105mm i pershtatshem per te gjita rastet.

Aparati eshte shume i ruajtur nuk ka te gervishura dhe shume jam e kenaqur me kete aparat, arsyeja e shitjes eshte sepse dua te blej mark 3-shin.

Cmimi i fundit 1,550.00 EUR Me kontaktoni permes emailit apo numrin 049 484612 vetem nese jeni te interesuar te bleni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim