Canon 10d komplet

Shitet nga: Burim 15 Nën 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Fotoaparate
Canon 10d me të gjitha paisjet komplet
+ trupi
+ lensi 28-90
+ baterygrip
+ blici
+ 2 baterija
+ mbushsi
+ 2 Qipa
+ Qanta
Të gjitha paisjet jan origjinale dhe shum të ruajtura dhe pak te perdoruna, Të gjitha fotot jan origjinale te aparatit dhe kto foto jan bër tash para se mi postu ktu.
044 492 703 dhe 049 492 703
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim