Canon 650d

Shitet nga: 049360042 (VIBER) 01 Pri 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Fotoaparate
Shitet canon 650d shum pak eshte i perdorur ne gjendje perfekte.
Ne cmim jane te perfshira qanta ,adapteri dhe njw M.C
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim