Canon PowerShot A470

Shitet nga: Dul Kadriu 03 Gsh 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Fotoaparate
Canon PowerShot A470 APARATI ESHTE DIGJITAL I PA PERDORUR NE GJENDJE TE RREGULLT I RI
TE INTERESUARIT TE ME KONTAKTOJNE BEJ NDRRIM EDHE ME IPHONE 4 OSE IPHONE 4S.

SPECIFIKIMET

Plotësisht automatike 7.1 megapixel aparat fotografik dixhital me 3.4x zoom optik për argëtim, i lehtë për përdorim.

Dizajn modern ngjyra - gri.

Rezolucion të lartë 2.5-inch LCD e bën në-kamera shikimin e lehtë, dhe përdor "në dispozicion kudo" bateri AA.

Teknologjia e Zbulimit të Enhanced Canon Face automatikisht vendos fokusin, ekspozimin, flash dhe white balance për liri më të madhe të fotografimit.

DIGIC III Image Processor për imazhe të mprehtë dhe funksionalitetin përmirësuar.

Teknologji Zbulimi Lëvizje automatikisht zvogëlon turbullira duke llogaritur lëvizjen e subjektit dhe zgjedhjen ideale ekspozimit dhe ISO settings.

Xhirimi vertikale është i shpejtë dhe e lehtë me një prekje e Printo / Share button.

Printo / Share Button për shtypjen e lehtë të drejtpërdrejtë dhe shkarkimit, plus ID Foto dhe printimi i filmit me të zgjedhur PIXMA printera foto dhe SELPHY kompakt printera foto.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim