Abonime programeve ne resoverave

Shitet nga: Abonimi 20 Mar 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR   5 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Bejm Abonimin e ketyre aparateve ose Resoverave::
Amico (micro hd , mini hd se , spiel , alien )
Golden Media (Clasicc , wote etj.)
Dreambox 800 (c , HD , s etj)
Dreambox 500 (c , HD , s etj)
Spiderbox , Alma , SkyBox , Openbox etj dhe tjera aparate qe kan lidhje me kabel (fish interneti)
me keto paketa ose buqeta :
Tring
SKY IT
SKY DE HD
CANAL ESPANA
CANAL FRANCE
ARENA 1,2,3,4 HD Croatia
Polonska
SKY UK
Kontakti:ne facebook: abonime resoverave (shqip teknologji)
kontakti ne skype: abonimi.gexeku
kontakti ne hotmail: abonimitv@hotmail.com
kontakti ne telefon: 00377 45 661 031 mundeni dhe ne viber pa pages free call ,
ofrojm sherbim 24 ore per klient
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim