Abonim - Dreambox HD, Amiko HD etj

Shitet nga: Valdrini 18 Gsh 22:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Servis për TV/Fotoaparatë/DVD/Satelitë
Bejme abonimin e shume llojeve te resiverave HD dhe SD.
Kemi 8 servera, keshtu qe kualiteti eshte jashtezakonisht i mire.
Ofrojme keto satelita prej 42°(shkalle) deri 30°(shkalle) qe do te thote: Paketa
- Tring TV
- Sky Germany
- Canal+ France
- Canal+ Espana
- Arena Sport HD 1-5 (Croatia)
- Arena Sport SD 1-5 (Srbia)
- Sport Club Croatia
- DigiTV Thor
- Paketa (MEO) Portugese Sport 1-5 HD
etj..

D.m.th. i hapim te gjitha kanalet qe nuk jane ne paring.

Çmimi per abonim:
5€ / 1muaj
25€ / 6muaj
50€ / 12muaj

Per me shume info kontaktoni:
e-mail: dreamboxhd@outlook.com
tel: 049 444 308 (mund te kontaktoni edhe ne viber/whatsapp)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim