TV dhe monitor 17 inq

Shitet nga: Mirsad 28 Dhj 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Servis për TV/Fotoaparatë/DVD/Satelitë
Tv dhe monitor 17 inq ne gjendje te rregullt te dy. 50 euro tr dy
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim