Soni Playstation 3

Shitet nga: Afrim 14 Dhj 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Të tjera
Shitet Soni Playstation 3.

Eshte ne gjendje te rregullt, posedon te gjitha paisjet percjellese si kabllot, memory card, ka 2 gjestika, njeri origjinal dhe tjetri falls.

Te gjithe te interesuarit le te kontaktojn tek ky numer: 049239533 |VIBER|.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim