projektor

Shitet nga: besi 09 Sht 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Të tjera
shitet projektori nec posedon kabllat shtes dhe oshte i pa perdorun i sapoardhur nga anglia qmimi 250e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim